Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеКласПредметВид стипендия
1Aйлин Палазанова11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
2Августин Денков11 класИсторияОсновна стипендия
3Аделина Христова11 класЛитератураОсновна стипендия
4Адиле Асанкехайова9 класХимияПоощрителна стипендия
5Адриана Николаева11 класБиологияПоощрителна стипендия
6Адриана Райкова10 класМатематикаОсновна стипендия
7Ажда Юсеин10 класЛитератураОсновна стипендия
8Айлин Стефанова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
9Айлин Мусова12 класХимияОсновна стипендия
10Айнур Сали12 класБиологияОсновна стипендия
11Айрет Тербешева12 класИсторияПоощрителна стипендия
12Айсун Али8 класЛитератураПоощрителна стипендия
13Айше Бакал11 класБиологияПоощрителна стипендия
14Аксения Иванова11 класЛитератураОсновна стипендия
15Аксу Осман12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
16Албена Хаджиева11 класХимияПоощрителна стипендия
17Алекс Димитров11 класИсторияОсновна стипендия
18Александра Андреева9 класБиологияПоощрителна стипендия
19Александра Сидерова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
20Александра Христова9 класБиологияПоощрителна стипендия
21Александра Владикин7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
22Александра Филипова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
23Александра Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
24Александра Устамитева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
25Александра Танева10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
26Александра Пъшева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
27Александра Мукарева11 класЛитератураОсновна стипендия
28Александрина Кушинчанова10 класМузикаПоощрителна стипендия
29Александрина Славова8 класИсторияОсновна стипендия
30Александрина Попова12 класМузикаОсновна стипендия
31Александър Георгиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
32Александър Зайранов10 класМузикаОсновна стипендия
33Александър Проданов8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
34Александър Глушков8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
35Александър Габровски9 класЛитератураОсновна стипендия
36Алехандра Петрова8 класЛитератураОсновна стипендия
37Али Хасан12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
38Али-Джан Али12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
39Алис Колева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
40Алиса Петкова10 класИсторияОсновна стипендия
41Амбър Брадшоу7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
42Амест Глнджян11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
43Амина Бисерова9 класХимияОсновна стипендия
44Амира Емин9 класБиологияОсновна стипендия
45Анабел Могадам12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
46Анастасия Радева10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
47Анастасия Волкова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
48Ангел Димитров11 класФилософияОсновна стипендия
49Ангел Тодоров10 класИсторияИзключителна стипендия
50Ангел Райчев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
51Ангел Ефтимов11 класИсторияОсновна стипендия
52Ангела Ангелова12 класЛитератураСпециална стипендия
53Ангелина Ведерникова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
54Ангелина Ангелова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
55Ангелина Александрова12 класЛитератураИзключителна стипендия
56Андреа Атанасова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
57Андрей Иванов7 класХимияОсновна стипендия
58Андрей Върбанов12 класМатематикаОсновна стипендия
59Андрея Георгиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
60Андриян Александров12 класМатематикаОсновна стипендия
61Анелина Асенова8 класИсторияПоощрителна стипендия
62Ани Канатова11 класБиологияОсновна стипендия
63Ани Пендашева12 класМатематикаОсновна стипендия
64Ани Попова10 класЛитератураОсновна стипендия
65Аниса Емин8 класХимияОсновна стипендия
66Анита Ичова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
67Анна Пенчева9 класХимияПоощрителна стипендия
68Анна Дикелова12 класФилософияОсновна стипендия
69Анна-Мария Донова12 класЛитератураОсновна стипендия
70Анна-Мария Балабанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
71Анна-Мария Велинова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
72Анна-Мария Дамянова9 класИсторияПоощрителна стипендия
73Антон Станков11 класХимияПоощрителна стипендия
74Антония Ганева10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
75Антония Цветкова11 класБиологияПоощрителна стипендия
76Антония Гюруди10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
77Антония Тодорова11 класИсторияПоощрителна стипендия
78Арзу Мехмед8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
79Астефия Бончева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
80Ася Атанасова9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
81Атанас Минчев11 класИсторияОсновна стипендия
82Атанас Ников9 класЛитератураПоощрителна стипендия
83Атанас Бобев7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
84Атанаска Джоголанова12 класЛитератураСпециална стипендия
85Ахмед Караахмедов12 класХимияОсновна стипендия
86Белослава Петкова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
87Бетина Дерменджиева12 класБиологияОсновна стипендия
88Биляна Динкова7 класМузикаОсновна стипендия
89Бисер Атанасов11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
90Благовеста Нейчева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
91Благой Симандов7 класМатематикаОсновна стипендия
92Богдан Косев11 класМузикаОсновна стипендия
93Богдан Върбанов12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
94Богомила Цекова12 класМузикаИзключителна стипендия
95Божидар Цветков9 класИсторияОсновна стипендия
96Божидар Кузманов12 класЛитератураОсновна стипендия
97Божидар Минков10 класМатематикаПоощрителна стипендия
98Божидара Панайотова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
99Божидара Топчиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
100Борис Дечев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
101Борис Пейчинов11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
102Борис Петков12 класМузикаИзключителна стипендия
103Борис Биков7 класМузикаОсновна стипендия
104Борис Борисов11 класИсторияОсновна стипендия
105Борис Върбанов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
106Борислава Николова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
107Борислава Чотрева12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
108Борчин Иляз9 класЛитератураПоощрителна стипендия
109Боряна Трайчева11 класЛитератураОсновна стипендия
110Боян Пенев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
111Боян Вълев11 класБиологияПоощрителна стипендия
112Боян Райков7 класМатематикаОсновна стипендия
113Боян Янакиев11 класЛитератураПоощрителна стипендия
114Бояна Николова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
115Бояна Груева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
116Бояна Никова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
117Валентин Вичев12 клас Основна стипендия
118Валентина Клисарска12 класФилософияПоощрителна стипендия
119Валентина Блажева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
120Валентина Горанова11 класЛитератураОсновна стипендия
121Валерия Богданова12 класХимияОсновна стипендия
122Валерия Върбанова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
123Валерия Герганова9 класЛитератураОсновна стипендия
124Вангелия Чорбаджийска9 класБиологияПоощрителна стипендия
125Ванеса Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
126Ванеса Славчева12 класБиологияОсновна стипендия
127Ванина Кузова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
128Ваня Гривова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
129Ваня Иванова10 класЛитератураОсновна стипендия
130Васил Анастасов12 класЛитератураОсновна стипендия
131Васил Илиев8 класЛитератураПоощрителна стипендия
132Васил Минков12 класЛитератураОсновна стипендия
133Васил Янакиев11 класФилософияОсновна стипендия
134Васил Рахнев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
135Василена Цветанова10 класМатематикаСпециална стипендия
136Василена Коларова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
137Василена Белева11 класЛитератураСпециална стипендия
138Василена Цачева12 класФотографияОсновна стипендия
139Василка Христова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
140Велин Антонов8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
141Велислава Димитрова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
142Велислава Гагова11 класФилософияПоощрителна стипендия
143Велислава Стефанова7 класМузикаОсновна стипендия
144Венета Драгнева12 класЛитератураОсновна стипендия
145Венци Цветков12 клас Поощрителна стипендия
146Венцислава Георгиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
147Вероника Миткова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
148Вероника Тодорова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
149Вероника Митрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
150Вероника Попова10 класМатематикаПоощрителна стипендия
151Вероника Тодорова10 класХимияОсновна стипендия
152Веселин Василев11 класФилософияОсновна стипендия
153Веселин Стефанов11 класМатематикаОсновна стипендия
154Веселина Димитрова11 класЛитератураОсновна стипендия
155Веселина Гергишанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
156Веселина Чотрева12 класИсторияПоощрителна стипендия
157Веселина Петрова7 класМузикаПоощрителна стипендия
158Веселина Герова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
159Ветина Венкова11 класБиологияОсновна стипендия
160Виктор Димитров10 класБиологияПоощрителна стипендия
161Виктор Калинов12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
162Виктория Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
163Виктория Панайотова8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
164Виктория Генчева11 класЛитератураОсновна стипендия
165Виктория Васкова8 класИсторияПоощрителна стипендия
166Виктория Ковачка12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
167Виктория Маринова8 класМузикаОсновна стипендия
168Виктория Георгиева12 класФилософияПоощрителна стипендия
169Виктория Ценова10 класЛитератураОсновна стипендия
170Виктория Митова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
171Виктория Гарджева10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
172Виктория Мандова10 класФилософияПоощрителна стипендия
173Виктория Иванова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
174Виктория Янкова11 класФилософияПоощрителна стипендия
175Виктория Тотева8 класИсторияОсновна стипендия
176Виктория Антонова9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
177Вилияна Величкова11 класЛитератураОсновна стипендия
178Владимир Илиев12 класЛитератураОсновна стипендия
179Волен Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
180Вяра Андонова7 класЛитератураОсновна стипендия
181Габриел Славчев8 класМузикаПоощрителна стипендия
182Габриела Илиева11 класФотографияОсновна стипендия
183Габриела Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
184Габриела Младенова8 класБиологияОсновна стипендия
185Габриела Владимирова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
186Габриела Дамянова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
187Габриела Пенкова12 класФотографияПоощрителна стипендия
188Габриела Делчева11 класФотографияОсновна стипендия
189Галена Косева11 класЛитератураОсновна стипендия
190Галин Ковачев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
191Галина Вълчева11 класЛитератураСпециална стипендия
192Галя Додова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
193Генади Иванов9 класИсторияПоощрителна стипендия
194Георги Чиколов8 класМузикаИзключителна стипендия
195Георги Данов8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
196Георги Михайлов7 класИсторияОсновна стипендия
197Георги Горанов7 класМатематикаОсновна стипендия
198Георги Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
199Георги Димитров7 класИсторияПоощрителна стипендия
200Георги Мутафчиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
201Георги Василев11 класМузикаИзключителна стипендия
202Георги Гоцев11 класБиологияОсновна стипендия
203Георги Васев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
204Георги Александров11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
205Георги Янчев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
206Георгия Сусуркова11 класЛитератураИзключителна стипендия
207Гергана Маринова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
208Гергана Васева10 класЛитератураОсновна стипендия
209Гергана Кавалска7 класИсторияПоощрителна стипендия
210Гергана Цветанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
211Гергана Кирилова11 класФотографияПоощрителна стипендия
212Гергана Рускова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
213Гергана Сотирова12 класХимияОсновна стипендия
214Гергана Милева7 класИсторияОсновна стипендия
215Глория Веселинова10 класЛитератураОсновна стипендия
216Давид Иванов12 класЛитератураОсновна стипендия
217Далия Терзиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
218Дамян Михайлов12 класФилософияИзключителна стипендия
219Данаил Янчев12 класЛитератураОсновна стипендия
220Даниел Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
221Даниел Влахов12 класИсторияПоощрителна стипендия
222Даниел Иванов8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
223Даниел Бумбалов10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
224Даниела Кирилова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
225Даница Костова7 класМатематикаОсновна стипендия
226Дарена Георгиева8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
227Дарина Дилова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
228Дарина Борисова11 класБиологияОсновна стипендия
229Даринела Вангелова8 класМузикаОсновна стипендия
230Дария Иванова-Разумова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
231Даяна Илиева11 класХимияОсновна стипендия
232Даяна Кирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
233Даяна Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
234Даяна Спиридонова11 класЛитератураОсновна стипендия
235Дейвид Лавчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
236Деляна Райкова10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
237Деметра Григорова12 класМузикаИзключителна стипендия
238Демяна Йосифова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
239Дениза Дурева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
240Денимира Михова10 класИсторияПоощрителна стипендия
241Денислав Димитров7 класЛитератураОсновна стипендия
242Денислав Ангелов9 класИсторияПоощрителна стипендия
243Денислав Бончев9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
244Денислав Николов7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
245Деница Бъчварова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
246Деница Симеонова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
247Деница Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
248Деница Йосифова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
249Деница Драганова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
250Деница Русева10 класЛитератураОсновна стипендия
251Деница Методиева7 класЛитератураСпециална стипендия
252Деница Иванова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
253Деница Младенова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
254Денка Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
255Десислава Василева12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
256Десислава Желязкова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
257Десислава Динчева11 класЛитератураОсновна стипендия
258Десислава Колева12 класЛитератураОсновна стипендия
259Десита Вълчева12 класБиологияОсновна стипендия
260Дефне Димова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
261Деян Милчев9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
262Джанер Башчобанов11 класХимияОсновна стипендия
263Джем Мустафа9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
264Джихан Жевжедов12 класХимияИзключителна стипендия
265Диана Георгиева10 класПсихологияОсновна стипендия
266Диана Димитрова10 класМузикаИзключителна стипендия
267Дилян Косев11 класБиологияОсновна стипендия
268Димана Крумова7 класМузикаОсновна стипендия
269Димана Петкова11 класЛитератураОсновна стипендия
270Димана Стойчева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
271Димана Манчева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
272Димана Радева11 класЛитератураОсновна стипендия
273Димитър Чакъров10 класМатематикаСпециална стипендия
274Димитър Чоторов10 класФотографияПоощрителна стипендия
275Димитър Койчев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
276Димитър Червенков11 класБиологияОсновна стипендия
277Димитър Спасов10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
278Димитър Цонев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
279Димитър Николов7 класИсторияПоощрителна стипендия
280Димитър Пандев8 класМатематикаОсновна стипендия
281Димитър Бойкинов10 класФотографияОсновна стипендия
282Димка Нонкова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
283Дионисий Марков11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
284Диян Христов10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
285Доан Шакир10 класМатематикаОсновна стипендия
286Добри Димитров12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
287Добрин Башев9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
288Добрин Бараков10 класМатематикаИзключителна стипендия
289Добромир Здравков12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
290Дойка Иванова10 класБиологияОсновна стипендия
291Доника Богданова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
292Ева Ханджиева12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
293Ева Тодорова9 класИсторияОсновна стипендия
294Евгени Кайряков10 класМатематикаОсновна стипендия
295Евгения Паскалова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
296Европа Ралева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
297Еда Мехмедали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
298Екатерина Георгиева10 класХимияОсновна стипендия
299Екатерина Тонова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
300Екатерина Ватева12 класБиологияОсновна стипендия
301Екатерина Волкова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
302Елван Емурла12 класФилософияОсновна стипендия
303Елена Райкова11 класФилософияСпециална стипендия
304Елена Зоркова7 класЛитератураОсновна стипендия
305Елена Паскалева11 класЛитератураОсновна стипендия
306Елена Генчева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
307Елена Вутова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
308Елена Гарова8 класМатематикаОсновна стипендия
309Елена Стоева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
310Елена Таракова12 класЛитератураОсновна стипендия
311Елена Башева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
312Елеонора Иванова8 класМузикаОсновна стипендия
313Ели Кирова11 класЛитератураОсновна стипендия
314Елиан-Йоан Гоцев10 класИсторияОсновна стипендия
315Елизабет Иванова7 класИсторияПоощрителна стипендия
316Елизабет Ангелова10 класЛитератураОсновна стипендия
317Елина Тодорова8 класБиологияОсновна стипендия
318Елина Христова10 класИсторияОсновна стипендия
319Елина Симеонова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
320Елиф Даргут10 класЛитератураПоощрителна стипендия
321Елица Иванова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
322Елица Кръстева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
323Елица Савова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
324Елица Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
325Елица Камарашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
326Елица Бояджиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
327Елица Ганева8 класБиологияСпециална стипендия
328Елия Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
329Елонка Харизанова12 класФилософияОсновна стипендия
330Ема Янчева7 класМузикаОсновна стипендия
331Еманоела Минчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
332Емануел Тонев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
333Емануил Мавродиев12 класЛитератураОсновна стипендия
334Емил Костадинов10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
335Емил Мирчев12 класИсторияИзключителна стипендия
336Емине Калвичева12 класХимияОсновна стипендия
337Емине Ахмедова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
338Емира Маданска10 класХимияОсновна стипендия
339Емре Веждиев8 класФотографияПоощрителна стипендия
340Ерик Димитров12 класБиологияОсновна стипендия
341Еркан Моллов12 класХимияОсновна стипендия
342Есин Шакир10 класМатематикаПоощрителна стипендия
343Жанета Пейна7 класМузикаОсновна стипендия
344Жанин Ал-Шаргаби11 класЛитератураСпециална стипендия
345Жени Каракашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
346Живко Киришев12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
347Жулиен Попов7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
348Жулиета Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
349Жулиета Василева12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
350Захра Машрафи9 клас Основна стипендия
351Звездин Бесарабов11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
352Здравко Стефанов11 класМузикаОсновна стипендия
353Зинети Йетим12 класЛитератураОсновна стипендия
354Злата Кула10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
355Зоя Ксенофонова12 класХимияОсновна стипендия
356Ибрахим Ибрахимов8 класБиологияОсновна стипендия
357Ива Стоянова8 класЛитератураОсновна стипендия
358Ива Узунова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
359Ива Денизова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
360Ива Станева12 класЛитератураОсновна стипендия
361Ива Иванова11 класМатематикаСпециална стипендия
362Ива Пискова11 класЛитератураОсновна стипендия
363Ивайла Маринова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
364Ивайло Налбантов11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
365Ивайло Божилов12 класФотографияОсновна стипендия
366Ивайло Генчев11 класИсторияОсновна стипендия
367Ивайло Койчев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
368Ивайло Кънчев7 класМатематикаОсновна стипендия
369Ивайло Петров12 класМатематикаИзключителна стипендия
370Ивайло Костадинов8 класЛитератураОсновна стипендия
371Иван Сакаджиев12 класБиологияОсновна стипендия
372Иван Козарев8 класИсторияОсновна стипендия
373Иван Иванов7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
374Иван Иванов12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
375Иван Кабаджов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
376Иван Славов8 класИсторияОсновна стипендия
377Иван Духов10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
378Иван Ганев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
379Иван Янев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
380Иван Манчев9 класБиологияПоощрителна стипендия
381Иван Иванов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
382Иван Василев10 класИсторияОсновна стипендия
383Иван Друмев8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
384Иван Иванов8 класИсторияПоощрителна стипендия
385Иван Тенев12 класИсторияПоощрителна стипендия
386Иван Иванов10 класМатематикаОсновна стипендия
387Ивана Сиракова12 класЛитератураОсновна стипендия
388Ивана Петрова10 класБиологияОсновна стипендия
389Ивана Янева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
390Иванела Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
391Иванина Минкова10 класЛитератураОсновна стипендия
392Иванка Петрова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
393Иванна Иванова7 класЛитератураОсновна стипендия
394Ивелин Георгиев12 класФилософияОсновна стипендия
395Ивелина Владова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
396Ивелина Чобанова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
397Ивелина Мондешка11 класИсторияПоощрителна стипендия
398Ивелина Митрева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
399Ивена Сребчева10 класХимияОсновна стипендия
400Ивет Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
401Ивета Македонска12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
402Ивилина Петрова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
403Иво Христов10 класЛитератураИзключителна стипендия
404Илаф Хабаба9 клас Основна стипендия
405Илиана Миладинова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
406Илин Папазян12 класМузикаОсновна стипендия
407Илина Михова10 класМузикаПоощрителна стипендия
408Илина Грозева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
409Илия Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
410Илиян Червенски12 класМузикаОсновна стипендия
411Илиян Тодоров12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
412Илияна Симеонова12 класЛитератураОсновна стипендия
413Ина Георгиева9 класЛитератураОсновна стипендия
414Инна Димитрова7 класЛитератураОсновна стипендия
415Инна Хайтова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
416Иптисам Хасан12 клас Поощрителна стипендия
417Ирена Асенова11 класФотографияОсновна стипендия
418Ирена Георгиева11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
419Ирина Ивкина11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
420Ирина Христова12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
421Ирина Куртева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
422Ирина Благоева8 класЛитератураОсновна стипендия
423Ириней Василев10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
424Искра Романова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
425Исмигюл Хаджиеминова11 класБиологияОсновна стипендия
426Йоан Радоев7 класИсторияОсновна стипендия
427Йоан Василев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
428Йоан Найденов9 класМатематикаОсновна стипендия
429Йоан Стефанов9 класЛитератураПоощрителна стипендия
430Йоана Зелова11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
431Йоана Захариева11 класЛитератураСпециална стипендия
432Йоана Шомова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
433Йоана Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
434Йоана Чубриева11 класБиологияОсновна стипендия
435Йоана Стоянова10 класИсторияПоощрителна стипендия
436Йоана Борисова11 класЛитератураОсновна стипендия
437Йоана Йорданова9 класЛитератураИзключителна стипендия
438Йоана Русева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
439Йоана Чорбаджийска12 класХимияОсновна стипендия
440Йоанна Митева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
441Йоанна Стефанова10 класЛитератураОсновна стипендия
442Йоанна Якимова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
443Йордан Василев12 класБиологияИзключителна стипендия
444Йордан Виденов10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
445Йордан Динев11 класБиологияОсновна стипендия
446Йордан Кюркчийски12 класФилософияОсновна стипендия
447Йордан Ганев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
448Йорданка Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
449Кадрие Адем11 класХимияСпециална стипендия
450Калина Хаджиниколова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
451Калина Райчева12 класПсихологияСпециална стипендия
452Калина Ванева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
453Калина Анастасова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
454Калина Иванова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
455Калина Илиева8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
456Калина Екова11 класЛитератураСпециална стипендия
457Калина Дикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
458Калина Димчева12 класЛитератураОсновна стипендия
459Калоян Ботев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
460Калоян Кутийски11 класМатематикаОсновна стипендия
461Калояна Ангелова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
462Камелия Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
463Камелия Николова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
464Камелия Манчева12 класЛитератураОсновна стипендия
465Камелия Аджеларова12 класФотографияПоощрителна стипендия
466Камен Граматиков12 класИсторияОсновна стипендия
467Карина Тонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
468Каролина Доспатлиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
469Каролина Христова8 класИсторияОсновна стипендия
470Катерина Джоуид11 класПсихологияОсновна стипендия
471Катерина Желева12 класЛитератураОсновна стипендия
472Катерина Костадинова9 класМатематикаПоощрителна стипендия
473Катерина Костова11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
474Катерина Петрова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
475Катерина Божилова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
476Катерина Радева8 класМузикаПоощрителна стипендия
477Катина Кондова11 класБиологияОсновна стипендия
478Катрин Тодорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
479Катя Либяховска12 класЛитератураОсновна стипендия
480Киара Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
481Кирил Балдев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
482Кирил Василев10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
483Кирил Голов12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
484Кирил Кацаров10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
485Кирилка Гогушева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
486Климент Костов11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
487Константин Михайлов8 класЛитератураПоощрителна стипендия
488Константин Мъгев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
489Константин Гаров12 класМатематикаОсновна стипендия
490Константин-Денислав Иванов7 класИсторияОсновна стипендия
491Константина Георгиева12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
492Косара Жекова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
493Краси Хаджиев11 класБиологияОсновна стипендия
494Красимир Масларов9 класБиологияПоощрителна стипендия
495Красимир Калоянов11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
496Красимира Рангелова11 класФилософияПоощрителна стипендия
497Кремена Чакърова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
498Кристиан Джелев9 класИсторияОсновна стипендия
499Кристиана Кънева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
500Кристина Цачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
501Кристина Пеева12 класЛитератураИзключителна стипендия
502Кристина Рашева11 класБиологияОсновна стипендия
503Кристина Александрова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
504Кристина Секулоска10 класЛитератураОсновна стипендия
505Кристиян Аврамов10 класИсторияПоощрителна стипендия
506Кристиян Делчев12 класЛитератураОсновна стипендия
507Кристиян Вълов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
508Кристиян Попов11 класЛитератураОсновна стипендия
509Кристиян Караасенов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
510Кристиян Борисов12 класБиологияОсновна стипендия
511Кристиян Стоянов12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
512Кристияна Кръстева11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
513Кристофър Кирилов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
514Лилия Колева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
515Лиляна Котакова12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
516Лия Стамболиева11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
517Лия Иванова11 класЛитератураСпециална стипендия
518Лия Михалкова7 класБиологияОсновна стипендия
519Лияна Донева11 класЛитератураОсновна стипендия
520Лора Маркова8 класМузикаОсновна стипендия
521Лъчезар Вълчев9 класМатематикаОсновна стипендия
522Лъчезар Луканов9 класИсторияПоощрителна стипендия
523Любен Труйков12 класЛитератураПоощрителна стипендия
524Любомир Шойлев11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
525Любомира Ангелова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
526Любомира Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
527Любослав Станков7 класМатематикаПоощрителна стипендия
528Людмила Павлова12 класМатематикаОсновна стипендия
529Магдалена Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
530Магдалена Неделчева11 класМатематикаСпециална стипендия
531Майа Кръстанова12 класФилософияОсновна стипендия
532Манка Кичикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
533Манол Ружинов7 класЛитератураПоощрителна стипендия
534Маргарита Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
535Маргарита Паскалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
536Маргарита Андреева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
537Мардирос Овагемян10 класМатематикаОсновна стипендия
538Мариела Бушева10 класФилософияОсновна стипендия
539Мариела Иванова12 класБиологияИзключителна стипендия
540Марина Андровска10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
541Марина Господинова7 класМатематикаОсновна стипендия
542Марина Иванова9 класМузикаОсновна стипендия
543Марина Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
544Марина Михайлова12 класЛитератураОсновна стипендия
545Мария Кокова11 класЛитератураОсновна стипендия
546Мария Палашева10 класМатематикаОсновна стипендия
547Мария Кирилова7 класМатематикаПоощрителна стипендия
548Мария Благоева11 класПсихологияПоощрителна стипендия
549Мария Куманова8 класЛитератураОсновна стипендия
550Мария Николова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
551Мария Петкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
552Мария Якимова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
553Мария Петрова11 класБиологияПоощрителна стипендия
554Мария Фроликова12 класФилософияОсновна стипендия
555Мария Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
556Мария Арабска7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
557Мария Тончева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
558Мария Великова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
559Мария Лилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
560Мария Бойчева10 класЛитератураОсновна стипендия
561Мария Хубенова7 класМузикаОсновна стипендия
562Мария Иванова-Разумова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
563Мария Станоева12 класЛитератураОсновна стипендия
564Мария Бенчева12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
565Мария Минчева10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
566Мария Бабалиева10 класБиологияОсновна стипендия
567Мария-Антонина Йовчева12 класФотографияПоощрителна стипендия
568Мария-Йоана Донкова11 класЛитератураОсновна стипендия
569Мария-Тияна Стойкова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
570Мариян Горцев11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
571Марк Томов9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
572Марта Траянова12 класФилософияПоощрителна стипендия
573Марта Карамфилова9 класМузикаОсновна стипендия
574Марта Бояджиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
575Мартин Благоев11 класЛитератураОсновна стипендия
576Мартин Дилов10 класЛитератураОсновна стипендия
577Мартин Лозанов7 класЛитератураОсновна стипендия
578Мартин Панов9 класИсторияОсновна стипендия
579Мартин Мирчев11 класФилософияСпециална стипендия
580Мартин Ангелов12 класИсторияПоощрителна стипендия
581Мартина Йорданова11 клас Изключителна стипендия
582Мартина Георгиева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
583Мартина Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
584Мартина Тонева11 класЛитератураОсновна стипендия
585Маряна Стоянова12 класЛитератураОсновна стипендия
586Мая Трайчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
587Мая Дичева11 класЛитератураОсновна стипендия
588Меглена Костова10 класМузикаПоощрителна стипендия
589Медина Ушева7 класЛитератураОсновна стипендия
590Мелиса Маджирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
591Мелиса Шерифова12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
592Мериам Старевска8 класХимияОсновна стипендия
593Мерием Юмер7 класЛитератураОсновна стипендия
594Мерлин Мехмед12 класЛитератураОсновна стипендия
595Миглена Богданова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
596Мила Иванова10 класХимияПоощрителна стипендия
597Милена Милчева11 класЛитератураОсновна стипендия
598Милица Михалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
599Милка Люцова12 класЛитератураОсновна стипендия
600Мина Бонева11 класЛитератураОсновна стипендия
601Мира Джантова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
602Мираела Казанджиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
603Мириам Господинова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
604Мириан Методиева8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
605Мирослав Пехлев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
606Мирослав Ламбрев12 класМатематикаОсновна стипендия
607Мирослава Грозева11 класБиологияИзключителна стипендия
608Митко Татаров11 класФилософияОсновна стипендия
609Михаела Атанасова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
610Михаела Тимофеева11 класЛитератураОсновна стипендия
611Михаела Иванова10 класПсихологияПоощрителна стипендия
612Михаела Цокова9 класЛитератураОсновна стипендия
613Михаела Първанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
614Михаела Хиткова10 класМузикаПоощрителна стипендия
615Михаела Божилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
616Михаил Георгиев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
617Михаил Митев12 класЛитератураОсновна стипендия
618Мия Димитрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
619Моника Йотова12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
620Моника Бояджиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
621Муамер Мехмед8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
622Муджтаба Юсуфи7 клас Основна стипендия
623Мустафа Хасан8 клас Поощрителна стипендия
624Надежда Борисова7 класИсторияОсновна стипендия
625Надежда Калоферова11 класЛитератураСпециална стипендия
626Надежда Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
627Надежда Стайкова7 класБиологияПоощрителна стипендия
628Надя Гадирова11 класХимияПоощрителна стипендия
629Назира Макки11 клас Основна стипендия
630Найден Найденов11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
631Нанси Соуейд12 класЛитератураПоощрителна стипендия
632Наргес Машрафи9 клас Основна стипендия
633Натали Арпаджиян10 класЛитератураОсновна стипендия
634Наталия Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
635Наталия Стоянова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
636Наталия Якимова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
637Невена Андонова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
638Невена Иванова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
639Невсе Уланова12 класБиологияПоощрителна стипендия
640Неда Шишманова12 класФилософияПоощрителна стипендия
641Неда Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
642Неда Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
643Недялка Недялкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
644Нели Иванова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
645Нели Димитрова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
646Нели Минчева11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
647Нели Делева7 класЛитератураОсновна стипендия
648Нели Млъчкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
649Нели Игнатова10 класБиологияОсновна стипендия
650Нелина Стойкова10 класФотографияПоощрителна стипендия
651Нери Мутафова10 класБиологияОсновна стипендия
652Нехсат Хасан10 класЛитератураПоощрителна стипендия
653Никита Николова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
654Никол Гошова10 класБиологияПоощрителна стипендия
655Никол Христова12 класБиологияИзключителна стипендия
656Никол Хайтова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
657Никола Куцев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
658Никола Йорданов11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
659Никола Стайков9 класМатематикаОсновна стипендия
660Никола Пейков12 класЛитератураИзключителна стипендия
661Николай Атанасов12 класИсторияПоощрителна стипендия
662Николай Маринов10 класМузикаИзключителна стипендия
663Николай Караиванов11 класБиологияОсновна стипендия
664Николета Стефанова11 класЛитератураОсновна стипендия
665Николета Мишева12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
666Николета Джингарова11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
667Николина Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
668Николина Апостолова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
669Никълъс Бринтнол10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
670Ния Ценкова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
671Ния Валентинова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
672Ния Янева12 класФотографияПоощрителна стипендия
673Ния-Сирма Петрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
674Нур Осама8 клас Основна стипендия
675Огняна Арабаджиева9 класМузикаПоощрителна стипендия
676Октай Алиев11 класИсторияОсновна стипендия
677Олга Волкова7 клас Основна стипендия
678Орлин Кучумбов11 класМатематикаОсновна стипендия
679Павела Костова11 класБиологияПоощрителна стипендия
680Павлин Димитров10 класЛитератураПоощрителна стипендия
681Петър Цонев11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
682Петър Дюлгеров9 класМузикаОсновна стипендия
683Петър Чернокожев10 класМузикаПоощрителна стипендия
684Петър Генчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
685Петър Петров9 класХимияОсновна стипендия
686Петър Василев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
687Петър Кирчев11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
688Петя Петрова12 класИсторияОсновна стипендия
689Петя Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
690Петя Цветкова11 класХимияОсновна стипендия
691Петя Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
692Петя Стоянова12 класФилософияОсновна стипендия
693Пламен Генов10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
694Пламен Миланов12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
695Пламен Иванов11 класМатематикаОсновна стипендия
696Пламена Георгиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
697Пламена Димитрова9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
698Пламена Манолакева9 класМузикаОсновна стипендия
699Полина Фотева11 класХимияОсновна стипендия
700Пресияна Петрова9 класИсторияПоощрителна стипендия
701Преслав Благоев12 класБиологияОсновна стипендия
702Преслава Кузова12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
703Преслава Христова12 класИсторияОсновна стипендия
704Преслава Теллалова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
705Пънар Ваид12 класЛитератураСпециална стипендия
706Радена Цонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
707Радина Емилова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
708Радина Илиева12 класФилософияОсновна стипендия
709Радослав Василев8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
710Радослав Свирецов11 класФотографияСпециална стипендия
711Радослав Кърнолски7 класИсторияПоощрителна стипендия
712Радослав Георгиев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
713Радослав Димитров11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
714Радослав Смаилов12 класЛитератураОсновна стипендия
715Радост Туджарска12 класЛитератураОсновна стипендия
716Радостина Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
717Ралица Шайкова11 класФилософияОсновна стипендия
718Ралица Манолова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
719Ралица Никова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
720Ралица Райкова12 класЛитератураИзключителна стипендия
721Ралица Прокопиева11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
722Рая Манчева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
723Ренета Карова12 класХимияОсновна стипендия
724Риза Талиб10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
725Роберта Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
726Росица Иванова12 класБиологияОсновна стипендия
727Румен Асенов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
728Румен Минчев12 класИсторияПоощрителна стипендия
729Румяна Панджарова12 класФилософияПоощрителна стипендия
730Румяна Димитрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
731Руси Карарусинов11 класФилософияОсновна стипендия
732Руска Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
733Руслана Папулова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
734Сабел Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
735Сабел Башева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
736Сабиха Шанкова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
737Сава Хаджиминчев8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
738Сайя Мирчева12 класБиологияОсновна стипендия
739Самина Демирова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
740Светлана Великова11 класМузикаОсновна стипендия
741Светлина Ангелова12 класПсихологияОсновна стипендия
742Светозара Божилова11 класЛитератураОсновна стипендия
743Светозара Съйкова12 класФилософияОсновна стипендия
744Светослав Кръстев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
745Светослав Стойчев12 класЛитератураОсновна стипендия
746Светослава Стаматова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
747Светослава Стоянова11 класФилософияПоощрителна стипендия
748Свилен Василев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
749Севастиян Санков8 класЛитератураОсновна стипендия
750Севда Хасан10 класЛитератураОсновна стипендия
751Севил Решад11 класЛитератураПоощрителна стипендия
752Севилай Салим7 класИсторияПоощрителна стипендия
753Сезгин Илиев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
754Селин Кайлитска8 класХимияОсновна стипендия
755Селин Камбер10 класПсихологияОсновна стипендия
756Семра Кешиф11 класЛитератураПоощрителна стипендия
757Сибел Джелилова12 класЛитератураОсновна стипендия
758Сиел Шефкетова12 класМатематикаОсновна стипендия
759Силви Койчева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
760Силвина Дерменджиева11 класБиологияОсновна стипендия
761Силвия Николова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
762Силвия Иванова12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
763Силвия Гичева11 класЛитератураОсновна стипендия
764Силвия Лацева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
765Симеон Симеонов12 класМузикаПоощрителна стипендия
766Симеон Марков8 класИсторияПоощрителна стипендия
767Симеон Игнатов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
768Симеон Шиндаров12 класМузикаОсновна стипендия
769Симеон Тодорoв10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
770Симеон Балтаджиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
771Симеон Стойчев7 класМатематикаОсновна стипендия
772Симона Петрова12 класФилософияОсновна стипендия
773Симона Сотирова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
774Симона Стоянова12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
775Симона Йорданова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
776Симона Събчева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
777Симона Николова11 класБиологияОсновна стипендия
778Синди Иванова11 класБиологияОсновна стипендия
779Синем Мюмюн12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
780Сияна Калоянова12 класМузикаОсновна стипендия
781Сияна Василева10 класЛитератураОсновна стипендия
782Снежана Илиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
783Снежана Ковачева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
784Снежана Григорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
785Снежана Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
786Соня Цвяткова8 класБиологияПоощрителна стипендия
787София Брънзелова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
788София Петрова11 класЛитератураОсновна стипендия
789София Енчева10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
790София Плачкова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
791Станимира Начева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
792Станислав Стоянов12 класФотографияОсновна стипендия
793Станислав Карев8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
794Станислав Иванов8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
795Станислав Петров11 класЛитератураПоощрителна стипендия
796Станислава Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
797Станислава Веселинова12 класЛитератураОсновна стипендия
798Станислава Денева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
799Стела Попова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
800Стела Спасова12 класФотографияОсновна стипендия
801Стелиана Тенева11 класМузикаОсновна стипендия
802Стефан Велев10 класИсторияОсновна стипендия
803Стефан Стефанов11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
804Стефан Стефанов12 класФотографияПоощрителна стипендия
805Стефани Йорданчева11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
806Стефани Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
807Стефани Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
808Стефани Исакова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
809Стилиана Ковачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
810Стоян Малинин9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
811Стоян Трифонов11 класИсторияСпециална стипендия
812Стоян Андреев7 класЛитератураОсновна стипендия
813Сюзън Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
814Таня Сейкова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
815Таня Мазнева11 класЛитератураОсновна стипендия
816Таня Стоянова12 класБиологияПоощрителна стипендия
817Таня Оцетарова12 класМатематикаОсновна стипендия
818Таня Борисова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
819Таня Христова11 класМатематикаОсновна стипендия
820Тахир Тахир10 класИсторияОсновна стипендия
821Теа Илиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
822Тенчо Костирев9 класИсторияОсновна стипендия
823Теодор Каракачанов12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
824Теодор Пазов12 класМузикаИзключителна стипендия
825Теодор Орозов9 класИсторияОсновна стипендия
826Теодор Бърдаров10 класИсторияОсновна стипендия
827Теодора Христова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
828Теодора-Софи Енчева7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
829Тереза Стефанова9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
830Тереза Христова7 класМузикаОсновна стипендия
831Тереза Илиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
832Тина-Мария Бурова11 класХимияОсновна стипендия
833Тихомир Проданов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
834Тихомир Михайлов10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
835Тодор Рабаджийски12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
836Тодор Митев11 класИсторияПоощрителна стипендия
837Тони Бояджиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
838Траяна Куманова7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
839Трифон Аврамов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
840Туан Нгуен12 класМатематикаОсновна стипендия
841Ферай Риза9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
842Христа Петкова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
843Христа Иванова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
844Христиан Желязков10 класБиологияОсновна стипендия
845Христина Франгова8 класЛитератураОсновна стипендия
846Христина Шалева7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
847Христина Цонкова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
848Христина Иларионова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
849Християн Динков8 класБиологияСпециална стипендия
850Христо Добриков11 класМатематикаСпециална стипендия
851Христо Тончев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
852Христо Добрев12 класМатематикаОсновна стипендия
853Христо Палов11 класИсторияОсновна стипендия
854Христо Колев11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
855Христо Конакчиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
856Хусние Дормуш12 класФилософияОсновна стипендия
857Цвета Добрева12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
858Цветалина Цветанова12 класЛитератураОсновна стипендия
859Цветелина Куманова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
860Цветелина Терзиева12 класЛитератураОсновна стипендия
861Цветелина Барийска7 класБиологияОсновна стипендия
862Цветелина Ганчовска9 класЛитератураОсновна стипендия
863Цветелина Кръстева10 класИсторияПоощрителна стипендия
864Цветелина Божурска11 класЛитератураОсновна стипендия
865Цветелина Стефанова10 класМатематикаОсновна стипендия
866Цвети-Слава Асенова11 класИсторияОсновна стипендия
867Цветина Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
868Чавдар Лалов11 класМатематикаИзключителна стипендия
869Шаная Дерменджиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
870Юлиян Тасев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
871Юмер Юмеров8 класФотографияОсновна стипендия
872Явор Илиев10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
873Яна Стаменова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
874Янаки Кръстев10 класИсторияПоощрителна стипендия
875Яница Стойкова12 класЛитератураСпециална стипендия
876Янулка Киримова12 класЛитератураОсновна стипендия
877Ясен Дрънгов10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия